Patient Interviews

آقای باقر نیکرو

آقای باقر نیکرو

نام و نام خانوادگی: باقر نیکرو (دان 4 کونگ فو  توآ و دان 2 تاپ کونگ فو)

حدود 6 ماه در مورد  دکتر مجتهدی و داروی اختراع ایشان تحقیق میکردم.

سن: 44  سال                    شغل: تکنسین کامپیوتر                        وضعیت تاهل:متاهل                 تعداد فرزند: یک

وزن اولیه: 142                   وزن پایانی: 95                             میزان کاهش وزن: 47

 

عوارض چاقی : فشارخون 19 – مشکلات تنفسی – چربی بالا    

         

لطفا از وضعیت چاقی خود و خانواده گرامی تان بگوئید. از چه سنی افزایش وزن شما شروع شد؟

زمان تولد من 5.5 کیلوگرم بودم. از لحاظ چاقی خانوادگی چاق هستیم. از سن 14 سالگی شروع به افزایش وزن نمودم. زمان  ورود به سربازی 113 کیلوگرم بودم و برای سایز لباس بشدت درگیر. همیشه احساس می کردم در خیابان همه به من نگاه می کنند.

 

چرا تصمیم به کاهش وزن گرفتید؟آیا چاقی ناراحتی یا مشکل برای سلامتی شما ایجاد کرده بود، و آیا کاهش وزن ناراحتی ها را بر طرف کرد؟

مشکلات زیادی وجود داشت مثل فشار خون، چربی بالا، مشکلات تنفسی، مشکلات جسمانی زیادی در دست و پا که در هنگام راه رفتن و فعالیت بدنی اذیت میشدم ، در خواب بخاطر وزن زیاد و مشکلات تنفسی استراحت مفیدی نداشتم و در موقع راه رفتن و از پله های منزل بالا رفتن به سختی نفس میکشیدم.

چطور با دکتر مجتهدی آشنا شدید؟ و چرا به داروی اختراع ایشان اعتماد کردید؟

یکی از همسایگان قدیمی که حدود 50 سال با هم در رفت و آمد هستیم من رو به دکتر معرفی کردند. بعد از این در سایت های مختلف تحقیق زیادی کردم که ببینم این کپسول اختراعی ایشان مورد تایید است یا نه و همینطور در مورد مدرک ایشان در مطبوعات و سایتهای هند تحقیقاتی انجام دادم و به اطمینان رسیدم. حدود 6 ماه در مورد ایشان و داروی اختراعی در اینترنت جستجو میکردم و حتی بعد از مراجعه به ایشان و دریافت داروی اختراعی ، دارو را به آزمایشگاه فرستادم که از محتویات آن مطمئن شوم . برای اطمینان بیشتر خودم  بعد از 5 ماه از شروع رژیم آزمایش خون گرفتم که سالم سالم بودم.

آیا قبل از مراجعه به دکتر مجتهدی سابقه گرفتن رژیم داشتید ؟

از قرص های چربی سوز استفاده می کردم که در باشگاه های پرورش اندام استفاده می شدکه عوارض بدی هم داشت مخصوصا برای معده و سیستم گوارشی و اینکه وزنم اضافه تر هم شد. به هرجایی و هرروشی که دستم می رسید برای لاغری اقدام می کردم. 14 سال ورزش می کردم و دچار آسیب دیدگی در کمر شدم .در آن زمان حدود 100 کیلو بودم ولی بعد از کمردرد که مجبور شدم دیگه ورزش نکنم روز بروز چاق تر شدم. در مدت زمان 4 سال به 120 کیلو رسیدم .

 

با داروهای خانم دکتر 45 کیلو کم شدم

 

یک خاطره از دوران رژیم تان، که قدرت اراده شما را نشان می دهد بفرمایید.

در همه مهمانی ها شرکت می کردم مخصوصا در مهمانی هایی با غذاهای رنگارنگ و سختی هم نمی کشیدم. همه جا طبق نظر دکتر غذا می خوردم

چه کسانی شما را در دوران رژیم تشویق؟ و چه کسانی با شما مخالفت کردند؟

همه در دوران رژیم  تشویقم  می کردند مخصوصا مادرم و همسرم .هرجا با همسرم  می رفتیم به ما
 می گفتند چاق و لاغر

در دوران رژیم که تحت نظر خانم دکتر که بودم روزبروز کاهش وزن شاداب ترم میکرد بطوری که احساس میکردم  12 تا 15 سال جوانتر شدم و چون جشن عروسیمون داشت نزدیک می شد خیلی خوشحال بودم.

مهمترین ویژگی و عامل موفقیت رژیم دکتر مجتهدی بنظر شما چیست؟

برنامه غذایی دکتر نمک و چربی خیلی کمی داشت که باید رعایت میکردم  و همچنین یک آبنبات که گفته بودند هر موقع سخت گرسنه شدی اونو بخور. چیزی که خیلی در مورد دوران رژیم خوب بود برخورد دکتر  بود و روحیاتشون که با بیمار واقعا موثر بود.

آیا در دوران رژیم سختی کشیدی و آیا صحیح است که اعصاب هرکه که رژیم بگیرد به هم می خورد؟

در چهار روز اول خیلی برایم سخت بود چون خیلی از غذاهای مورد علاقه ام کم شده بود. روز پنجم که روی ترازو ایستادم 5.5 کیلو کم کرده بودم که خیلی امیداور شدم. دکتر مدل ورزش و نوع مصرف غذا رو عوض کردند که سخت بود ولی خودمو با برنامه وفق دادم چون می خواستم که لاغر بشوم. هفته ای که برنامه غذایی سوپ بود خیلی واسم خسته کننده بود ولی بعدش مشتاق شدم که انجام بدم.

دوران درمان چگونه بود ؟

مدت درمان 10 ماه طول کشید وقتی درمان شروع کردم فشار خونم 19 بود که بعد از درمان 12 شد. دکتر جلسه اول یک نفس عمیق کشید و گفت : برید رو ترازو  و خیلی جدی برخورد کرد ند و بعد گفتند توی این زمان  باید این دارو رو بخوری و هرچی میگم باید انجام بدی و چهار روز دیگر اینجا باش و روی ترازو خونه هم نرو. گفتند اگر رژیم رو رعایت کنی تضمین می کنم با مصرف دارو ماهی 4 تا 5 کیلو کم کنی. اول درمان 142 بودم که آخر درمان 95 شدم.

بعد از کاهش وزن چه احساسی دارید؟

احساس جوان تر شدن داشتم ، تمام فشار ها در سیستم گوارشی کم یا برطرف شده بود . حتی  بواسیر داشتم که در دوران رژیم خود به خود خوب شد، جوشهای بدنم کم شد. فشار خونم عادی شد. قبلا آتونولول 100 روزی یکی مصرف می کردم که آن را کنار گذاشتم تپش قلب و ضربان قلبم کم شد.

مهم ترین و آخرین پیام و سفارش را برای افراد چاق بفرمایید.

الان هرکسی را که میبینم مثل قدیم خودم چاق هستند  از دکتر مجتهدی و معجزه داروی لاغری بهش میگم و اینکه منم یک روز مثل تو بودم .